Tulen ise järgi

 

Hind: 0 EUR 

Kaubad väljastatakse laost, aadressil Kõrtsi tee 7, Lehmja, 75306 Harjumaa, Avatud E-N 09:00-17:00, R 09:00 – 16:00 Vaata asukohta kaardilt

 

Kohatoimetamine kulleriga maja välisukseni / eramaja väravani (üle Eesti)

 

Hind: 10 EUR

 

Kohatoimetamine kulleriga tuppa (ainult Tallinn ja Harjumaa)

 

Hind: 15 EUR

 

Vana toote äravedu (ainlult Tallinn ja Harjumaa)

 

Hind: 15 EUR

 

NB! Vana masin peab olema eelnevalt lahti ühendatud ja transpordiks valmis.

 

INFO:

 

Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil KULLERI  juuresolekul tellitud tooted  üle vaadata ( pakend, komplektsus...) ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. ( Soovitav teha Foto ). Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada koos fotodega elektronposti aadressile info@digiladu.ee ja teatada ANG TRADE OÜ kontakttelefonile +37256811108 hiljemalt ühe tööpäeva jooksul peale toote kättesaamist. Vigastatud toode Kullerfirma poolt asendatakse või lepitakse Tellijaga kokku muu hüvituse viis.

Pretensioonide esitamise õigus ei laiene kahjudele, mis on tekkinud peale toote üleandmist ostjale.

Suhtuge vastutustundlikult ostes kalleid seadmeid - ei tasu kauba vastuvõtt jätta eakate, laste või palgatud töötajatele. Pidage meeles, et küsida neilt defektse kauba vastuvõtmise eest saab olema raskendatud.

Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet ei ole laos ja see tuleb spetsiaalselt tarnijalt tellida ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, ning muudel juhtudel, kui toodete tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) ei vastuta, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel 2 tööpäeva jooksul arvates Lepingu jõustumisest vastavalt Tingimuste punktile 3.4. ning ühtlasi anname teada Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada (vt täpsemalt punktidest 6.1. ja 6.3.) ning Teie poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse. Tellimisel toote osas saadame teile 50% ettemaksu arve.