TARNEVIISID

Tulen ise järgi

Hind: 0 EUR 

Kaubad väljastatakse laost, AMV Logistics, Sinikivi tee 11, 75306 Rae vald, Harjumaa.

Avatud E-N 09:00-17:00, R 09:00 – 16:00 Vaata asukohta kaardilt

 

Tellin kauba Itella pakiautomaati

Tarneaeg kuni 3 tööpäeva, enamasti kiirem. Kauba toimetamisel pakiautomaati saadetakse kliendile SMS uksekoodiga. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva.

Minimaalsed mõõtmed: 1 cm * 15 cm * 15 cm (kõrgus x laius x sügavus)

Maksimaalsed mõõtmed: 60 cm * 36 cm * 60 cm

Maksimaalne kaal: 35 kg

Palun veenduge, et toote mõõdud sobivad pakiautomaati kaudu saatmiseks.

Juhul, kui tellitud toote mõõdud ei võimalda saatmist pakiautomaadi kaudu, siis saab vastavat toodet tellida vaid kulleriga või tulla ise järele.

 

Kulleriga kohaletoimetamine

Kulleriga kohaletoimetamise maksumust arvutatakse individuaalselt sõltuvalt toote mõõtmetest ja saadetise sihtpunktist.

Palun arvestage sellega, et saadetis toimetatakse maja värava või sissekäigu ette.

Suuremõõtmeliste kaupade tõstmine korrusele või tuppa tuleb eelnevalt kokku leppida (ainult Tallinn ja Harjumaa).

 

Vana toote äravedu (ainult Tallinn ja Harjumaa)

Hind: 15 EUR

NB! Vana masin peab olema eelnevalt lahti ühendatud ja transpordiks valmis.

INFO:

Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil KULLERI juuresolekul tellitud tooted üle vaadata ( pakend, komplektsus...) ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. (Soovitav teha foto). Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada koos fotodega elektronposti aadressile info@digiladu.ee ja teatada ANG TRADE OÜ kontakttelefonile +37256811108 hiljemalt ühe tööpäeva jooksul peale toote kättesaamist. Vigastatud toode Kullerfirma poolt asendatakse või lepitakse Tellijaga kokku muu hüvituse viis.

Pretensioonide esitamise õigus ei laiene kahjudele, mis on tekkinud peale toote üleandmist ostjale.

Suhtuge vastutustundlikult ostes kalleid seadmeid - ei tasu kauba vastuvõtt jätta eakate, laste või palgatud töötajatele. Pidage meeles, et küsida neilt defektse kauba vastuvõtmise eest saab olema raskendatud.

Kauba tarneaeg märgitakse tootekaardile

Tellimisel toodete osas tarneaeg 2-6 nädalat.

Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet ei ole laos ja see tuleb spetsiaalselt tarnijalt tellida ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, ning muudel juhtudel, kui toodete tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) ei vastuta, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel 2 tööpäeva jooksul arvates Lepingu jõustumisest vastavalt Tingimuste punktile 3.4. ning ühtlasi anname teada Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada (vt täpsemalt punktidest 6.1. ja 6.3.) ning Teie poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse. Tellimisel toote osas saadame teile 50% ettemaksu arve.

Product added to compare