www.digiladu.ee e-poe üld- ja tellimistingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna www.digiladu.ee (edaspidi www.digiladu.ee e-pood)omanik ANG TRADE OÜ vahel www.digiladu.ee e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.digiladu.ee e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. ANG TRADE OÜ on õigustatud www.digiladu.ee e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje www.digiladu.ee kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.digiladu.ee. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja ANG TRADE OÜ vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti. 

 

2. Hinnad

2.1. www.digiladu.ee e-poe hinnad kehtivad arve tähtajalise tasumise puhul vastavalt punktis 4 sätestatule.

2.2. Kõik hinnad e-poes tootud eurodes (EUR) ja sisaldavad käibemaksu 20%.

 

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

3.1. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta. Samuti võite muuta toote tellitavat kogust. Tehtud muudatuse kinnitamiseks klikkige nupule „Uuenda ostukorvi“. Tellimuse vormistamise jätkamiseks klikkige lingile „Edasi”. Teid suunatakse tellija andmete leheküljele.

3.2. Tellija andmete lehel sisestage nõutavad andmed ning klikkige nupule „Jätka ostmist”. Teid suunatakse tellimuse kinnituse ja makseviisi valiku leheküljele.

3.3. Olge tellija andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

3.4. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest ANG TRADE OÜ arvelduskontole.

 

4. Toodete eest tasumine

4.1. Makse sooritamiseks valige tellimuse vormistamise leheküljel endale meelepärane makseviis.

4.2. Toodete eest on võimalik tasuda:

1) Internetipanga kaudu.

2) Arvega – Klikkides tellimuse kinnituse leheküljel „maksa arvega“ – mille järel Teile saadetakse tellimuse kinnitus. Arve saadetakse Teile e-mailiga peale ostusumma tasumist.

3) Krediitkaardiga.

4) Järelmaksuga.

5) Paypal.

6) Krüptorahaga (CoinGate).

4.3. Tellimus tühistatakse juhul, kui  ostusumma ei ole 5 päeva jooksul laekunud.

 

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

Meie kohaletoimetamisteenused hõlmavad üksnes Eesti Vabariigi territooriumi.

5.1. Peale Lepingu jõustumist vastavalt Tingimuste punktile 3.4. toimetatakse tooted Teile kohale Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni teel eelnevalt kokku lepitud ajal.

5.2. Tooted koos eestikeelse kasutusinfo ja muude toodete juurde kuuluvate dokumentidega toimetab kullerfirma kohale tootekaardil ja tellimuse kinnitusel näidatud tarne tähtaja jooksul. Täpsem info:

5.2.1 Kaup toimetatakse kohale TASUTA:

- Kui tuled ise kohale, Baltfreigth OÜ ladu, Kõrtsi tee 7, Lehmja, 75306 Harjumaa, +3727864050 E-N 9-17, R 9-16

5.2.2 Kui kaup on tellitud koos transpordiga siis lisandub kauba maksumusele transporditasu . Teie poolt tellitud kaubad toimetatakse Teie poolt näidatud aadressile koos vajalike dokumentidega.

5.2.3 Kauba tarneaeg märgitakse tootekaardile.

5.2.4 Tellimisel toodete osas tarneaeg 2-6  nädalat.

5.3. Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet ei ole laos ja see tuleb spetsiaalselt tarnijalt tellida ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, ning muudel juhtudel, kui toodete tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) ei vastuta, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel 2 tööpäeva jooksul arvates Lepingu jõustumisest vastavalt Tingimuste punktile 3.4. ning ühtlasi anname teada Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada (vt täpsemalt punktidest 6.1. ja 6.3.) ning Teie poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse. Tellimisel toote osas saadame teile 50% ettemaksu arve.

5.4. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohale toomise aeg.

5.5. Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.

5.6. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel.www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

5.7. Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil KULLERI  juuresolekul tellitud tooted  üle vaadata ( pakend, komplektsus...) ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. ( Soovitav teha Foto ). Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada koos fotodega elektronposti aadressile info@digiladu.ee ja teatada ANG TRADE OÜ kontakttelefonile +37256811108 hiljemalt ühe tööpäeva jooksul peale toote kättesaamist. Vigastatud toode Kullerfirma poolt asendatakse või lepitakse Tellijaga kokku muu hüvituse viis.

Pretensioonide esitamise õigus ei laiene kahjudele, mis on tekkinud peale toote üleandmist ostjale.

Suhtuge vastutustundlikult ostes kalleid seadmeid - ei tasu kauba vastuvõtt jätta eakate, laste või palgatud töötajatele. Pidage meeles, et küsida neilt defektse kauba vastuvõtmise eest saab olema raskendatud.

 

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. Teil on õigus peale toodete eest tasumist kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates www.digiladu.ee e-poe elektronposti aadressile info@digiladu.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbri ning oma panga arvelduskonto numbriga või helistades ANG Trade OÜ kontakttelefonil +37256811108

6.2. Peale toodete kättesaamist on Teil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või vahetada välja mõne muu toote vastu, edastades www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) e-poe aadressile info@digiladu.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbri, oma panga arvelduskonto numbri ning aadressiga, kus tagastatavad tooted asuvad või helistades ANG TRADE OÜ kontakttelefonil +37256811108. Kasutamise tunnustega  toodete tagastusest (nt. kehahooldus-ja hügieenitooted; arvuti- ja konsoolimängud; arvuti tarkvara ja GPS-id, mis on registreeritud või aktiveeritud) on www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) õigus keelduda.

6.3.  Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt. 

6.4. Tellimuse tühistamisel punktis 6.1 sätestatud juhul või tellimusest taganemise korral punktis 6.2 sätestatud juhul tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa millest klient kannab toote lattu saatmisega seotud kulutused kuni 10 EUR ulatuses (p. 6.6). Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Teie arveldusarvele hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest meieni, eeldusel, et olete sama tähtaja jooksul kauba tagastanud, v.a käesolevate tingimuste punktis 6.5., 6.6 ja 6.7 sätestatud juhtudel.

6.5. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – kaablid jne). Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (st. kõik tooted).

6.6. www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) e-poel on õigus tagastatava toote transpordikulu kuni 10 EUR ulatuses kliendilt küsida ning selles mahus tagastavast summast maha võtta.

6.7. Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud (i) asjaoludest, mis ei ole tingitud ANG TRADE OÜ; ning (ii) toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on ANG TRADE OÜ-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab ANG TRADE OÜ Teile tasaarvestamise avalduse Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-posti aadressile. Juhul, kui Te ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.

 

7. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

Käesolevad tingimused kehtivad www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) poolt imporditud ja müüdud  toodetele.

Www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) poolt pakutavad  tooted komplekteeritakse Euroopa tuntuimate firmade toodetest, mis kõik vastavad EL kvaliteedi nõuetele. Ostjale on see lisagarantii, mis kinnitab, et firma tooteid võib usaldada.  

Www.digiladu.ee (ANG Trade OÜ) vahendab müüdavale kaubale Tootja garantiid. Garantiiaeg hakkab kehtima toote ja müügiarve - saatelehe  ja/või müügikviitungi väljastamise hetkest tarbijale.
Kogu elektroonikale ja tehnikale Garantiiaeg on 24 kuud. Samuti ei kuulu garantiiremondi alla sellised osad, mille kulumine on normaalne, näiteks:  tolmukotid, harjad,  lambid, kaitsmed, klaas, tekstiil  ja paberosad  ning käsitsi liigutatavad plastmassosad ( nupud, kangid ).
Garantiiremonti  puudutavates küsimustes palume pöörduda www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) poole:
E-mail: info@digiladu.ee,Tel:  +37256811108

7.1. www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete Teile üleandmisest.

7.2. www.digiladu.ee ANG TRADE OÜ ei vastuta:
- Toote regulaarsest sihtotstarbelisest kulumisest tekkinud normaalne kulumine
- Garantiiajast sõltumatutest transpordikahjustustest ja füüsilistest vigastustest, mis on põhjustatud juhuslikult või tahtlikust toote vigastamisest või seadme sisemusse sattunud kõrvaliste osakeste, muda, liiv, ehituspraht jne
- Toote ebaõigest ja/või mittesihtotstarbelisest kasutamisest, samuti ebaõigest hooldamisest, paigaldamisest või ühendamisest.
- Garantiiandjast sõltumatutel põhjustel/ pingemuutused vooluvõrgus, küttegaasi keemiline koostise muutumine, äike, tulekahju, putukatest põhjustatud lühised, vee kvaliteet ja muud mõjurid /
- Garantiiajast sõltumatutest vigastustest, mis on põhjustatud paigaldusest ja/või teenindusest mida on teostanud www.digiladu.ee (ANG Trade OÜ) poolt mittevolitatud isik.
- Integreeritaval tehnikal puudulikust ventilatsioonist mööbli sees
- Kui toodete pindade puhastamiseks on kasutatud mittesobivaid puhastusvahendeid/happelisi või abrasiivseid puhastusvahendeid
- Tarbija süülisest tegevusest või tegevusetusest.
- Garantii alla ei kuulu toote kasutamise õpetamine, hooldus, puhastus, ning selliste vigade kõrvaldamine, mida on põhjustanud kasutamisjuhise väär käsitlus
- Garantii ei laiene tootega mitteseotud kuludele ja/või kahjudele, mis on tekkinud seoses toote rikkega.
- Garantiiremondi korras ei teostata toote kasutusjuhendis soovitatud hooldustöid (toote puhastamine, reguleerimine.) jm. lisatöid.
- Samuti ei kuulu garantiiremondi alla sellised osad, mille kulumine on normaalne, näiteks: Tihendid, harjad, lambid, kaitsmed, klaas, tekstiil-, paberosad, käsitsi liigutatavad osad/ nupud, kangid, restid, plast. alused jne /
- Kui toote paigaldamine osutub kasutajale liiga keerukaks, siis palume toote paigaldusinfo saamiseks pöörduda www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) poole.

7.3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist
nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele
mittevastav toode www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) kulul.

7.4. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos
transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates
tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

7.5. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Teil ka muud seadusest tulenevad õigused.
Vea ilmnemisel garantiiaja jooksul tuleb kliendil sellest koheselt teatada toote müüjale või volitatud teenindajale. Vajalik on teatada ostmise koht, toote number ja seeria number need on kirjas toote etiketil. Kui võimalik tuleks kirjeldada ka viga ja tingimusi, millest see võis tekkida

 

8. Vastutus ja vääramatu jõud

8.1. www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) vastutab Teie ees ja Teie vastutate www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2. www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohale toomise viibimine on tingitud asjaolust, mida www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) ei saanud mõjutada ning mille saabumist www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) ei näinud ette ega võinud ette näha(vääramatu jõud).

9.1 Andmete kaitse ja töötlemise põhimõtted


9.1.1. Kõiki www.digiladu.ee e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse ka www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ-l) puudub neile juurdepääs.

9.1.2.  Müüja tagab ostja andmete sh. isikuandmete kaitse ja kasutamise privaatsuspoliitika tingimuste kohaselt ette nähtud korras. Ostja kinnitab, et on tutvunud ja nõus privaatsuspoliitika tingimustega. Lähtudes kehtivatest õigusaktidest ja privaatsuspoliitika tingimustes sätestatust, on Müüjal, ostja nõusolekuta, õigus töödelda andmeid (sealhulgas isikuandmeid) ulatuses, mis on vajalik e-poes kasutamiseks, müügilepingu täitmiseks või müügilepingu täitmise tagamiseks. Muuhulgas on eeltoodust tulenevalt müüjal eraldiseisva nõusolekuta õigus: saata ostjale e-poe teenuste kasutamisega seonduvaid teateid, sh. teateid, mille saatmine on e-poe kasutajate turvalisuse huvides; säilitada ostjate paremaks teenindamiseks ja tehingute tõendamiseks e-poodi sisseloginud ostja tellimuste andmed, sh mõistliku tähtaja jooksul ka nende tellimuste kohta, mida ostja sessiooni käigus ei lõpetanud.

9.1.3. Kui ostja on andnud Kliendilepingu sõlmimisel või muul viisil ostja poolt tema nõusoleku andmist kinnitava tahteavalduse tegemisega (nt iseteeninduses) nõusoleku andmete turunduslikuks kasutamiseks, kasutab müüja neid andmeid privaatsuspoliitika fikseeritud tingimustel ja eesmärgil sh. ka ostjale teenuste ja kaupade personaalsete otseturundus-, kampaania- ja sooduspakkumiste edastamiseks elektroonilisel teel (nt e-posti või SMS´iga ).

9.1.4.Ostjal on igal ajahetkel õigus võtta andmete turunduslikuks kasutamiseks antud nõusolek tagasi, saates müüjale vastavasisulise e-kirja või edasiste otseturustuspakkumiste saamisest keeldumiseks järgides tema e-postile aadressile saadetud otseturustuspakkumises olevat juhist.

9.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

9.3. Teie ja www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) vahel seoses www.digiladu.ee e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

 

10. Diskleimer


10.1. Tootepildid on illustratiivse tähendusega.

10.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole 10 tööpäeva jooksul.

10.3. www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) jätab endale õiguse loobuda müügist kui tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis (näiteks kui 600 EUR'i maksev sülearvuti on järsku müügis 60 EUR'iga on tegemist ilmselgelt veaga. Sellest tulenevalt eeldame, et klient peaks aru saama, et tegemist on veaga ja toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele).

10.4. Toote infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale teie viimast külastust uuenenud. Seoses tootjate andmekaartide puudulikkusega võib digiladu.ee  e-poe toote infos esineda ebatäpsusi. Antud juhul www.digiladu.ee e-pood ei võta vastutust toote andmete õigsuses. Soovitame siiski enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust meie klienditeeninduse telefonil +37256811108.

 

PRIVAATSUSPOLITIKA

E-poodi www.digiladu.ee isikuandmete vastutav töötleja on ANG TRADE OÜ (Digiladu.ee), registrikood NR 12522583 aadress Harjumaa, Tallinn, Ravi tn 14-8 10138, telefon +37256811108 ja e-post info@digiladu.ee (edaspidi "kaupmees"). 

 

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

 • nimi;

 • kontaktinfo, nagu telefoninumber ja e-posti aadress;

 • maksja ja kohaletoimetamise aadress;

 • pangakonto number;

 • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);

 • klienditoe andmed;

 • muu kliendiuuringute ja/või pakkumistega seotud teave.

Küpsiste kasutamise ja salvestamise kohta saate lähemalt lugeda siit lehelt

 

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

 

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine). 
Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. 
Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. 
Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. 
Isikuandmeid nagu e-posti aadress, telefoninumber, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi). 
E-poe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks. 

 

Isikuandmed edastamine volitatud töötlejatele

 

Kaupmees hoiab kliendi isikuandmeid, mis on talle teatavaks saanud kasutajakonto registreerimise ja kasutamise käigus, saladuses ning avaldab neid kolmandatele osapooltele üksnes kliendi nõusolekul, v.a. kui andmete avaldamise kohustus või õigus tuleneb õigusaktidest. E-poe kasutaja nõustub sellega, et kaupmehel on õigus kliendile sobivate teenuste osutamiseks töödelda tema andmeid, sh edastada kliendi andmeid isikutele, kes on seotud kaupmehe poolt kliendile teenuse osutamisega. Nimekiri volitatud töötlejatest:

 • 1C (Isikuandmeid edastatakse majandus- ja raamatupidamistarkvarade teenusepakkujatele raamatupidamistoimingute tegemiseks.)

 • Mailchimp  (Isikuandmeid edastatakse e-poe uudiskirja teenusepakkujale otseturunduse eesmärgil ja seda ainult kliendi nõusolekul. ) - https://mailchimp.com/legal/privacy/

 • Amasty - Geo IP Data - https://amasty.com/privacy.html  (Statistika korjajatele selgitus - “Isikuandmeid (IP, brauseri, operatsioonisüsteemi ning teiste võrguidentifikaatorite info) kogutakse statistika kogumiseks ja analüüsiks, et e-poe kasutajakogemust ja tehnilist lahendust paremaks muuta. )

 • Maksekeskus( Isikuandmeid edastatakse kliendi poolt valitud makselahenduste pakkujale seoses transaktsioonidele vajaliku info salvestamisega.) - https://maksekeskus.ee/wp-content/uploads/2016/11/Maksekeskuse-privaatsuspoliitika-alates-25.05.2018.pdf

 • Omniva - (Isikuandmeid (nimi, telefoninumber ja e-posti aadress) edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress )

 • Itella (Isikuandmeid (nimi, telefoninumber ja e-posti aadress) edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress)

 • Google - https://policies.google.com/privacy#infocollect (Statistika korjajatele selgitus - “Isikuandmeid (IP, brauseri, operatsioonisüsteemi ning teiste võrguidentifikaatorite info) kogutakse statistika kogumiseks ja analüüsiks, et e-poe kasutajakogemust ja tehnilist lahendust paremaks muuta. )

 • makselahenduste pakkujale seoses transaktsioonidele vajaliku info salvestamisega. 

 • DPD - (Isikuandmeid (nimi, telefoninumber ja e-posti aadress) edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress )

 • Liisi järelmaks - ( Isikuandmeid edastatakse kliendi poolt valitud makselahenduste pakkujale seoses transaktsioonidele vajaliku info salvestamisega.)

 • Paysera - ( Isikuandmeid edastatakse kliendi poolt valitud makselahenduste pakkujale seoses transaktsioonidele vajaliku info salvestamisega.)

 

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse Virtuaal.com OÜ serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga. 

E-pood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine e-poe volitatud töötlejatele - isikuandmete töötlemine toimub e-poe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejad on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

E-poes salvestatud isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi e-poe kontohalduses.


Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta e-poe kontohalduses


Säilitamine

E-poe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks. 

Kui e-poes on ost sooritatud külalisene (ilma kasutajakontota), siis säilitatakse isikustatud ostuajalugu kolm aastat. 

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni (kolm aastat). 

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat. 

 

Kustutamine

E-poodi salvestatud isikuandmed koos kasutajakontoga saab kustutada e-poe kontohalduses. 

Ülekandmine

E-poodi salvestatud isikuandmete elektroonilise väljavõtte saate alla laadida e-poe kontohalduses
Muude isikuandmete ülekandmise kohta saate päringu esitada info@digiladu.ee Andmete ülekandmise taotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul, kus klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab ülekandmisele kohalduvatest isikuandmetest. 

 

Otseturustusteated

E-posti aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku.
Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja päises vastav viide või võtta ühendust klienditoega. 

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise kohta,
sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes, igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel. 

 

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (info@digiladu.ee). Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee). 

 

 

TARNEVIISID

 

Tulen ise järgi

 

Hind: 0 EUR 

Kaubad väljastatakse laost, aadressil Kõrtsi tee 7, Lehmja, 75306 Harjumaa, Avatud E-N 09:00-17:00, R 09:00 – 16:00 Vaata asukohta kaardilt

 

Kohatoimetamine kulleriga maja välisukseni / eramaja väravani (üle Eesti)

 

Hind: 10 EUR

 

Kohatoimetamine kulleriga tuppa (ainult Tallinn ja Harjumaa)

 

Hind: 15 EUR

 

Vana toote äravedu (ainlult Tallinn ja Harjumaa)

 

Hind: 15 EUR

 

NB! Vana masin peab olema eelnevalt lahti ühendatud ja transpordiks valmis.

 

INFO:

 

Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil KULLERI  juuresolekul tellitud tooted  üle vaadata ( pakend, komplektsus...) ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. ( Soovitav teha Foto ). Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada koos fotodega elektronposti aadressile info@digiladu.ee ja teatada ANG TRADE OÜ kontakttelefonile +37256811108 hiljemalt ühe tööpäeva jooksul peale toote kättesaamist. Vigastatud toode Kullerfirma poolt asendatakse või lepitakse Tellijaga kokku muu hüvituse viis.

Pretensioonide esitamise õigus ei laiene kahjudele, mis on tekkinud peale toote üleandmist ostjale.Suhtuge vastutustundlikult ostes kalleid seadmeid - ei tasu kauba vastuvõtt jätta eakate, laste või palgatud töötajatele. Pidage meeles, et küsida neilt defektse kauba vastuvõtmise eest saab olema raskendatud.Kauba tarneaeg märgitakse tootekaardile

 

Tellimisel toodete osas tarneaeg 2-6  nädalat.Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet ei ole laos ja see tuleb spetsiaalselt tarnijalt tellida ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, ning muudel juhtudel, kui toodete tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest www.digiladu.ee (ANG TRADE OÜ) ei vastuta, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel 2 tööpäeva jooksul arvates Lepingu jõustumisest vastavalt Tingimuste punktile 3.4. ning ühtlasi anname teada Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada (vt täpsemalt punktidest 6.1. ja 6.3.) ning Teie poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse. Tellimisel toote osas saadame teile 50% ettemaksu arve.

 

 

 

 

Product added to compare